Hepsi: Beyaz Göt

Temizlenip geliyorum demesi duş gibi

4.69K İzleyenler0 Yorumlar

Odasında bekleyen yapay yarraklı kişiye bekle beni beş dakika bir temizlenip geliyorum dedikten sonra duşa girip güzelce yıkandı sonra gitti azına oturdu.

Muayene olayını yanlış anlamış olmalı

1.34K İzleyenler0 Yorumlar

Tamamen alt tarafını çıkartıp muayene için beklerken odaya birden başka bir erkeğin girmesiyle onu o halde fark edince gerçekten yanlış anlaşılan bir ortam oldu.

Özel lüks villa tutmuş sıf seks uğruna

1.52K İzleyenler0 Yorumlar

Daha önce böyle bir güzel kız hayatında görmeyen adam bir gecelik bile olsa özel lüks villa tutup paraya kıymış desek yeridir sadece bir seks uğruna galiba bu olanlar.

İş stresini atmak için sekretere kaydılar

5.23K İzleyenler0 Yorumlar

İş yerinde fazla yorulan çalışanlar sekreteri ofise işler eksik diye bir bahane ile çağırdıktan sonra üzerlerindeki stresi sekretere kayarak attılar.

Salonda dildoyla yakalayınca aldı eline

2.43K İzleyenler0 Yorumlar

Evin içinde seslerin gelmesinden şüphelenip salona doğru giden adam birden dildoyla karıyı ortada görünce burada gerçeği var niye böyle yaptın al eline şimdi.

Yüzünü göstermeme sebebi götten vermesi

1.78K İzleyenler0 Yorumlar

Kocasının yarrağını tanımayan bayan onu götünden ilk defa sikecek olan kocası zannederken aslında yanılıyordu bu kocası değil başka bir erkek arkadaşı gibi gözüküyor.

Prezervatifi takmış işe koyulmuş bile

2.38K İzleyenler0 Yorumlar

Direk açar açmaz Prezervatifi takan adam işine koyulmuş olarak karşılanacaksınız hiç konuya girmeden sikiş denilen böyle birşey olsa gerek konusuz porno resmen.

Onlar tv izlerken arkalarında adam azmış

5.63K İzleyenler0 Yorumlar

Üç kız bir araya gelmiş evlerinde uzanıp tv izlerken arkalarında dolaşan adam yarrağı elinde hepsine sırayla salça olsa bile türlü istedğini alamıyor sonunda üçü birden saksoya başlamış.

Her uygulamayı yaptılar bir sokma yok

3.77K İzleyenler0 Yorumlar

Piknik yapacaklarına birbirlerine emmeli yalamalı her uygulamayı yaptılar seks sırasında bir sokma pozisyonu göremedik neden anlamadık ama gören varsa yazsın.

Mutfakta kaykay üstünde artislik yaptı

3.79K İzleyenler0 Yorumlar

Evin içinde kaykay ile kaymaya çalışan genç birden artislik yaparken temizlikçiye çarpıp düşmesiyle yardım bahanesiyle olanlar oluyor temizlikçinin üzerine düşmesiyle bir seks anları başlıyor.

Öpüşmek yok sadece bir kere olacak diyor

4.63K İzleyenler0 Yorumlar

Gece tek başına uyurken sıkılan adam kızın yanına gelip onla sohbet etmek istedi, ama kızla bir kere sikişmek isteyince kız ise öpüşmek yok demesiyle beraber bir kere olacağınıda bildirince ikna olan adam direk zaten ...

Ona varda bana yokmu bu yarraktan

2.45K İzleyenler0 Yorumlar

Öyle tuhaf bir seks videosu bu, resmen bir kişi aletini çıkartıp önlerine sunuyor kızlar sırayla azına almaya başlıyor bi ara kendilerinden geçip birbirlerini yalayan kızlar zevk komasına girdiler.

Esmer hatunu kucakta beceriyor

1.88K İzleyenler0 Yorumlar

Esmer ve ateşli hatunla sevişmeye başlayan adam büyük penisini esmer hatunun ağzına vererek bir süre yalatıyor daha sonra esmer hatunu kucağına alan adam penisini esmer hatunun amcığına yerleştirdikten sonra alttan al...

Koreli güzeli her pozisyonda beceriyor

1.27K İzleyenler0 Yorumlar

Kocaman kalçaları ve memeleri ile muhteşem gözüken koreli hatunla yatağa giren adam koreli hatuna sikini bir güze yalatıyor, daha sonrada koreli seksi hatunun güzel amcığına hemen hemen her pozisyonda çakarak koreli h...

Tedaviye gelen hastasını sikiyor

3.73K İzleyenler0 Yorumlar

Tedaviye gelen seksi hatundan etkilenen doktor tedavi ayağına seksi hatunun amcığına dokunarak seksi hatunu tarik ediyor,daha sonrada kıvama getirdiği seski hastasının o güzel amcığının içine giren doktor seksi hastas...

« Geri