Hepsi: Masaj izle

Eliyle olmayacağını anladı sikti

1.45K İzleyenler0 Yorumlar

Bir süre eliyle boşaltır umuduyla bekliyor sakso çekmesine izin verdi sonunda dayamadı artık domal demesiyle sikmeye direk başlıyor sertçe yaptı hemde.

Pürüzsüz hor kullanılmamış güzellik

1.36K İzleyenler0 Yorumlar

Kimse tarafından hor kullanılmasına izin vermeyen kadının gerçekten pürüzsüz bir temiz amcığı gibi güzelliği resmen şaşırtıyor diğerlerine taş çıkarttı resmen.

Bu ne kadar büyük göğüsler şoka girdi

4.62K İzleyenler0 Yorumlar

Karı ona önceden söylüyor benim göğüslerde silikon yok tamamen doğal ve kocaman diye adam ise hiç inanmadı benim yarrağım daha büyüktür dedi karı bir açtı şoka uğradı.

Tek vuruşta boşalmasının sebebi ucundaydı

3.78K İzleyenler0 Yorumlar

Bir süre mastürbasyon yapmasını isteyip onu izlerken dayanamadı yarrağını çıkartıp tek seferde içine girip çıkmasıyla boşaldı bunun sebebi ise o kadar izleyip okşamasındandı.

Arabanın kasasında domaltıp yerleştirdi

1.96K İzleyenler0 Yorumlar

Aracın arka koltuğuna atıp orada sikecek diye beklerken en iyi çözümü bulan adam direk aracın kasasını açıp orada domaltıp arka koltuklara doğru aletini yerleştirdi.

Daşşakları yeni tıraş etmiş yalatıyor

1.53K İzleyenler0 Yorumlar

Kıllı olan daşşaklarını banyoda güzelce bir tıraş edip karısının yanına gelince karıya al bunları bir yala demesiyle güzel anlar ortaya çıkmaya başladı.

Merdivenlerin üzerinde amcıktan sikmedi

1.90K İzleyenler0 Yorumlar

Beklerdik ki merdivenlerin üzerinde amcığından siksin diye nasıl yaptıysa birden götüne sokup orada devam etmeye başladı demek ki alışmış götten vermeye karı.

Kızın hiç isteği yok gibiydi seks boyunca

2.08K İzleyenler0 Yorumlar

İki erkek tarafından sikileceğini sonradan öğrenmiş olmalı ki kızın hiç isteği yok gibiydi kameralara bakış açısı öyleydi paradanmı yoksa erkek sayısından mı bilinmiyor.

Kendini okşamak yerine sokacak biri olsaydı

1.98K İzleyenler0 Yorumlar

Neden böyle güzel bir kadına kimse güzel duygularını belli edip sikmek istemez bilinmiyor ama kendini okşamak ile vakit geçiren kadın kendini kameraya çekerek amcığının ve götünün güzelliğini gösteriyor ki sikecek bir...

Dansöz gibi yarrak üstünde oynadı

3.37K İzleyenler0 Yorumlar

Domalıp bir pozisyonda amcık yalama olayı geçtikten sonra dansöz olan kadın birden yarrağın üzerine çıkıp dansöz gibi kıvırtarak oynamaya başlamasıyla zevkler farklı boyuta ulaştı.

Doktorculuk oynarken götünden oldu

5.83K İzleyenler0 Yorumlar

Normal bir şekilde doktor hemşire oyunu oynarken birden amcığında bir yarrak hissetmesiyle götünede kaçması o yarrağın hiç şaşırtmadı karıyı aynı şekilde devam ettiler.

Çalışma odasında 31 çekerken yakalandı

2.41K İzleyenler0 Yorumlar

İş stresinden kendini birazda olsa mastürbasyon yapmaya vermişti o yüzden 31 çekmeye başlamış tam boşalacağı esnada kapı birden açılıp sekreter içeriye girince yardımına yetişti.

Boşaltamazsan arkadan sokacağım diyor

1.91K İzleyenler0 Yorumlar

Önce eliyle boşaltmasını istiyor ama başaramayacağı durumda yapabileceği hiç birşey kalmıyor arkadan istiyor adam direk ön taraf geniş ben arka deliğine sokacağım dercesine boşalmasını başaramayan kadın götünden oldu ...

Onlar seks yaparken bunları çeken kim sizce

1.46K İzleyenler0 Yorumlar

Tam seks sırasına geçmişken birisi gelip bunları kayıt altına alıyor kamera ile acaba bunları kayıt altına alan sizce kim çünkü onlar seks yaparken tombul bir kız gelip bunları çekiyor ama sonunda ise çıkan spermlerde...

Ayak fetişi dedikleri bu olsa gerek

982 İzleyenler0 Yorumlar

Önce ayaklarına masaj yaparak onu zevke getirmeye çalışıyor, sonra ayaklarının arasına yarrağını sürterek ayak fetiş sahnesi başlıyor. Böyle bir ayak fetiş zevki çok farklı.

« Geri