Hepsi: Porna izle

Noel baba yılbaşında evlere geliyor

353 İzleyenler0 Yorumlar

Artık yeni bir uygulama yapmışlar yurt dışında yıl başlarında noel baba evlere hizmete başlamış derken bu sefer direk sikiş hizmeti veriyormuş gözüken o.

Kalçalarıda içine sokuyorsun beraber

2.37K İzleyenler0 Yorumlar

Nasıl bir sokuyorsan sikerken yarrağınla beraber kalçalarda artık içine girmiş gibi köklüyorsun zorlamana gerek var mı bu kadar artık yeter diye çıkışması var.

Yatağın üstünde güreşen karı koca

1.42K İzleyenler0 Yorumlar

Bizler sikiş beklerken bunlar önce güreşiyor güreşin sonucuna göre delik seçimi olacak galiba ondan sonra bir seks pozisyonu alıp işe koyulmaya başladılar.

Hiç beklemeden kucakta sokmuş bile

1.47K İzleyenler0 Yorumlar

Ön sevişme çıkar diye sandık videoyu açınca birden kucağına almış sikmeye başlamış bile sizlerde yakın çekim anları izliyorsunuz onla yetinin.

Yanlış yapmışsın işte burada gel bak

3.04K İzleyenler0 Yorumlar

Eline aldığı bir defterle yanlış olan noktayı göstermekte ısrarcı olmasının sebebi onun memelerini yakından görebilmek olsa gerekti biraz yaklaşınca gösterdi.

Terliyorum dedi duvara yaslanması bir oldu

2.32K İzleyenler0 Yorumlar

Nasıl bir fantezi şaşırmamak elde değil karı terliyorum demesiyle yanına geçen adam birden onu duvalara yaslayıp kalçalarına sürtmeye başlaması bir oldu.

Yarrağı görünce pişman olup vazgeçti

2.04K İzleyenler1 Yorumlar

Önce bir penisin boyutuna bakayım ondan sonra ilişki başlasın dedikten sonra yarrağı görünce neredeyse vazgeçecek gibi olsa bile iş işten geçmişti bile.

Kıllarını kaç aydır kesmedi diye sordu

1.72K İzleyenler0 Yorumlar

Karının sikilmeden önce tek sorusu kafasındaki bu yarrağın kenarındaki kıllarını kaç aydır kesmiyorsun az insan bu kayıta geçmeden önce kesip gelir diyor haliyle.

Kıllardan dolayı siktirmedi kendini

1.07K İzleyenler0 Yorumlar

Normalde ilişkiye girecekti birde kendi boşalacaktı ama kılları görünce sakso sırasında kendini siktirmeden bir an boşalsın diye elinden geleni yapıyor erkek arkadaşına.

Önce içeride arkadaşı sonra kapıda arkadaşını

2.80K İzleyenler0 Yorumlar

Ne kadar şanslı bir adam olsa gerek önce yatak odasında arkadaşını sikiyor sonra kapının önüne çıkardığı masanın altında saklanan diğer arkadaşını sikerken yakalanıyor.

Sokmadan külot üstünde boşal

2.37K İzleyenler0 Yorumlar

Sana yardım edeceğim boşalmana bana sokmadan bu işi başarabilir misin derken bile hadi gel diyen bir erkek vardı karşısında oda sokmadan tamam külot üstünde bu işi hallet boşalmaya çalış.

Ben azıma aldım sen içime sok artık

2.25K İzleyenler0 Yorumlar

O kadar azına aldı ki uyuşunca fazla ağzı bu sefer artık sen içime soksan da bende zevkime baksam diye söylenince içime sok kelimesini duyan partneri birden sikmeye başlıyor.

Nerden ne geleceğini kestiremiyor

2.20K İzleyenler0 Yorumlar

Başında çok sikici olunca nereden ne gelecek diye sağ sola bakarken her yerden bir yarrak uzatan olunca hepsine yetişmekte zorlanıyor karı acıdım resmen sikerken bu karıyı bu kadar kişi.

Önce koyu bir ikna çabası oluyor

4.84K İzleyenler0 Yorumlar

Sonuçta kız amcığından olacak ve kendini unutulmaz bir anlara kayıt olması için bir seks kaseti hazırlayacağı için önceden bir pazarlık içine giriyor ikna olmamak için çok dirense bile sikildi.

Aynaya bakan kadın arkasına bakmayınca

4.13K İzleyenler0 Yorumlar

Sadece ayna üzerinde saçlarını düzeltip biraz süslenip dışarıya çıkmaya hazırlanan kadın arkasındaki siyahi bir adam dikildiğini görmeyince adam soyunurken fark etti ve iş işten geçmişti o sırada.

« Geri